new

41.202.10 ICE - Спортско шише со неопрен обвивка, 600 ml

Лагер
0
Пристигнување 3.000 10.08.24.


Основни информации

Код 41.202.10
Модел ICE
Бренд CASTELLI
Боја Црна
Димензија O 7 x 22.8 cm
Пакување 24/1
Нето тежина 0.00 kg
Капацитет 600 ml
Материјал Бамбус, Боросиликатно стакло
Дополнителна опрема Поклон пакување
Бар код 8605040040355

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Ласер, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 24
Димензии на картон димензии 0 x 0 x 0 m
Бруто тежина на картон 0.00 kg
Волумен на картонот 0.000 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 701328900000

Поврзани производи

Promobox