57.034.10 JET MEN - Елек со капуљача

S M L XL XXL 3XL
Лагер 165 517 806 0 0 0
Пристигнување 80
05.07.24.
60
01.10.24.
200
05.07.24.
300
01.10.24.
300
05.07.24.
2.000
01.10.24.
2.600
05.07.24.
3.000
01.10.24.
1.200
05.07.24.
1.700
01.10.24.
300
05.07.24.
500
01.10.24.


Основни информации

Код 57.034.10-S
Модел JET MEN
Опис Елек, лесно пополнет, штепуван, два предни џеба, еластични паспули околу рамената, капуљачата и џебовите
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.31 kg
Состав 100% најлон
Материјал Најлон
Пол Унисекс, Twin модел
Бар код 8605025690209
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.41 x 0.39 m
Бруто тежина на картон 7.18 kg
Волумен на картонот 0.096 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox