57.035.10 JET WOMEN - Женски елек со капуљача

S M L XL XXL
Лагер 202 186 285 162 126
Пристигнување 412
24.09.24.
180
28.11.25.
103
04.08.24.
515
24.09.24.
420
24.09.24.
100
28.11.25.
162
24.09.24.
40
28.11.25.
102
24.09.24.
40
28.11.25.


Основни информации

Код 57.035.10-S
Модел JET WOMEN
Опис Женски елек, лесна пополнетост, благо струкиран, штепуван, два предни џеба, еластични паспули околу рамената, капуљачата и џебовите
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.26 kg
Состав 100% најлон
Материјал Најлон
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025690445

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.55 x 0.36 x 0.38 m
Бруто тежина на картон 6.11 kg
Волумен на картонот 0.075 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox