special deal

52.011.10 JOKER - Мелиран дуксер со капуљача

S M L XL XXL 3XL
Лагер 216 524 1.100 1.117 550 251


Основни информации

Код 52.011.10-S
Модел JOKER
Опис Дуксер, два предни џеба, еластични папсули на ракавите, капуљачата, околу патентот и дното, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување
Нето тежина 0.57 kg
Материјал Полиестер
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025681665

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.405 x 0.285 m
Бруто тежина на картон 6.60 kg
Волумен на картонот 0.069 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox