special deal

52.012.10 JOKER LADY - Женски мелиран дуксер со капуљача

S M L XL XXL
Лагер 177 239 303 173 172


Основни информации

Код 52.012.10-S
Модел JOKER LADY
Опис Женски дуксер, благо струкирана, два предни џеба, еластични папсули на ракавите, капуљачата, околу патентот и на дното, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување
Нето тежина 0.49 kg
Материјал Полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025681504

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.31 x 0.365 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 5.70 kg
Волумен на картонот 0.031 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox