52.010.10 JUMPER - Мелиран дуксер со висока јака

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 68 138 86 573 669 253 47


Основни информации

Код 52.010.10-XS
Модел JUMPER
Опис Дуксер, два предни џеба, околувратник зајакнет со лента, ранфли на ракавите и на дното, дупли штепови на ракавите, рамената и дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.49 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605025681320
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.615 x 0.4 x 0.24 m
Бруто тежина на картон 5.42 kg
Волумен на картонот 0.059 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610220900000

Поврзани производи

Promobox