55.015.10 KENT - Вратоврска

Лагер
435


Основни информации

Код 55.015.10
Модел KENT
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Димензија 160 x 7cm
Пакување 300/100/1
Нето тежина 0.06 kg
Материјал Микрофибер
Пол Машки
Бар код 8605025660196

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач

Логистички информации

Парчиња по картон 300
Димензии на картон димензии 0.85 x 0.4 x 0.41 m
Бруто тежина на картон 20.12 kg
Волумен на картонот 0.139 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 621520000000
Promobox