34.526.10 LAGER - Фрижидер торба

Лагер
Резервирани
873
3.000


Основни информации

Код 34.526.10
Модел LAGER
Бренд BRUNO
Боја Црна
Димензија 21 x 15 x 17 cm
Пакување 100/5
Нето тежина 0.10 kg
Материјал Алуминиум, Полиестер
Тема ЛЕТО
Бар код 8605040042991

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.47 x 0.39 x 0.53 m
Бруто тежина на картон 10.70 kg
Волумен на картонот 0.097 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 420292980000

Поврзани производи

Promobox