52.003.10 LINDA - Женска памучна поло маица со долги ракави

S M L XL XXL
Лагер 0 0 0 0 51
Пристигнување 600
10.09.23.
800
10.09.23.
800
10.09.23.
500
10.09.23.
300
10.09.23.


Основни информации

Код 52.003.10-S
Модел LINDA
Опис Женска памучна маица со долги ракави, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите и на дното, четири копчиња во боја на маицата, резервно копче, дополнителн штеп по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента, странични шлицеви Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% памук** - Состав: 90% памук, 10% вискоза Пакување: 50/5/1 Машка верзија: GATOR 52.004
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.20 kg
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025608228

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.47 x 0.34 x 0.35 m
Бруто тежина на картон 11.58 kg
Волумен на картонот 0.056 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610610000000

Поврзани производи

Promobox