50.030.10 MAJOR - Памучна маица со долги ракави

S M L XL XXL 3XL
Лагер 0 0 562 436 46 185
Пристигнување 300
05.07.24.
1.500
05.07.24.
1.500
05.07.24.
1.600
05.07.24.
100
05.07.24.


Основни информации

Код 50.030.10-S
Модел MAJOR
Опис Памучна маица со долги ракави, шиена од туба, дупли штепови на рендерот, ракавите и дното, дополнителен штеп по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/10/1
Нето тежина 0.18 kg
Состав 100% памук
Материјал Памук
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025662237
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.5 x 0.38 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 10.04 kg
Волумен на картонот 0.051 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610910000000

Поврзани производи

Promobox