57.013.10 MARGARITA - Престилка

Лагер
0
Пристигнување 20.000 04.06.24.


Основни информации

Код 57.013.10
Модел MARGARITA
Опис Готварска престилка со два џеба напред, со појас околу половината и прилагодлив ремен околу врат Големина: Универзална, 70 х 90 см Материјал: ТЦ ткаенина со диагонална сплитка Состав: 65% полиестер, 35% памук Пакување: 50/10/1
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Димензија 70 x 90cm
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.20 kg
Состав 65% полиестер, 35% памук
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Бар код 8605025641751

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.4 x 0.18 m
Бруто тежина на картон 11.62 kg
Волумен на картонот 0.043 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 621143100000
Promobox