special deal
Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

50.051.10 MASTER LADY - Женска памучна маица

S M L XL XXL
Лагер 4.904 2.753 3.044 267 1.131
Пристигнување 1.500
04.06.24.
500
01.09.24.
3.000
04.06.24.
3.000
01.09.24.
3.000
04.06.24.
3.000
01.09.24.
1.500
04.06.24.
1.500
01.09.24.
500
04.06.24.
500
01.09.24.


Основни информации

Код 50.051.10-S
Модел MASTER LADY
Опис Женска маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите и на дното, штеп околу рендерот и дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 100/10/1
Нето тежина 0.09 kg
Состав 100% памук
Материјал Памук
Дополнителна опрема Лесно отстранлива етикета
Граматура 150 g/m2
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605040021323
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.415 x 0.35 x 0.34 m
Бруто тежина на картон 10.00 kg
Волумен на картонот 0.049 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610910000000

Поврзани производи

Promobox