50.031.10 MISS - Женска памучна маица со долги ракави

S M L XL XXL
Лагер 0 0 0 0 158
Пристигнување 600
10.09.23.
800
10.09.23.
800
10.09.23.
400
10.09.23.
100
10.09.23.


Основни информации

Код 50.031.10-S
Модел MISS
Опис Женска памучна маица со долги ракави, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите и на дното, штеп околу рендерот и дополнителни штепови по должината на рамената, околувратник зајакнет со лента Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% памук Пакување: 100/10/1 Менс верзија: MAJOR 50.030 Препорачано печатење: екран, пресликување
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/10/1
Нето тежина 0.14 kg
Материјал Памук
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025661292

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.43 x 0.33 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 8.16 kg
Волумен на картонот 0.038 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610910000000

Поврзани производи

Promobox