50.031.10 MISS - Женска памучна маица со долги ракави

S M L XL XXL
Лагер 183 7 465 254 177
Пристигнување 100
05.07.24.
700
05.07.24.
200
05.07.24.


Основни информации

Код 50.031.10-S
Модел MISS
Опис Женска памучна маица со долги ракави, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите и на дното, штеп околу рендерот и дополнителни штепови по должината на рамената, околувратник зајакнет со лента Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% памук Пакување: 100/10/1 Менс верзија: MAJOR 50.030 Препорачано печатење: екран, пресликување
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/10/1
Нето тежина 0.14 kg
Состав 100% памук
Материјал Памук
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025661292
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.43 x 0.33 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 8.16 kg
Волумен на картонот 0.038 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610910000000

Поврзани производи

Promobox