3D поглед
Лого студио
Спецификација
Отпечаток
Поглед на залихи

20.059.10 NOBI SOFT - Запалка отпорна на ветар

Лагер
11.940


Основни информации

Код 20.059.10
Модел NOBI SOFT
Бренд ITEK
Боја Црна
Димензија 6.6 x 3.9 x 1.9cm
Пакување 500/10
Нето тежина 0.03 kg
Материјал Пластика
Тип на производ Електронски, Турбо
Дополнителна опрема Гумирана површина
Перформанси Ветроупорен
Бар код 8605040011881
Дополнителна документација ISO 9994, EN 13869

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Дигитална
Препорачена димензија на печат 2 x 2.5cm

Логистички информации

Парчиња по картон 500
Димензии на картон димензии 0.442 x 0.37 x 0.252 m
Бруто тежина на картон 18.54 kg
Волумен на картонот 0.041 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 961320000000

Поврзани производи

Promobox