special deal

57.029.10 NOVA MEN - Елек

S M L XL XXL 3XL
Лагер 501 1.517 1.634 1.242 595 346
Пристигнување 1.000
20.09.24.
100
09.08.24.
1.500
20.09.24.
800
20.09.24.
200
20.09.24.


Основни информации

Код 57.029.10-S
Модел NOVA MEN
Опис Елек, лесна потполнетост, штепуван, висока јака, два предни џеба со патент, и еден внатрешен џеб, скриен внатрешен патент на грбот за лесен пристап при печатење
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.45 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Пол Унисекс, Twin модел
Бар код 8605025667515

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.54 x 0.38 x 0.35 m
Бруто тежина на картон 10.29 kg
Волумен на картонот 0.072 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox