special deal

57.030.10 NOVA WOMEN - Женски елек

S M L XL XXL
Лагер 528 817 1.028 195 170
Пристигнување 100
20.09.24.


Основни информации

Код 57.030.10-S
Модел NOVA WOMEN
Опис Женски елек со лесна пополнетост, благо струкиран, висока јака, два предни џеба со патент и еден внатрешен џеб, скриен внатрешен патент на грбот за лесен пристап при печатење
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.38 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025667690

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.59 x 0.365 x 0.405 m
Бруто тежина на картон 8.68 kg
Волумен на картонот 0.087 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox