57.072.10 PACIFIC - Softshell јакна со капуљача

M L XL XXL 3XL
Лагер 89 226 180 70 65


Основни информации

Код 57.072.10-M
Модел PACIFIC
Опис Softhsell јакна со капуљача, еластични врвки со регулатори за затегнување во капуљачата, два предни џеба со преклоп и два странични џеба, патентот е водоотпорен
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.46 kg
Бар код 8605040053263

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.595 x 0.38 x 0.38 m
Бруто тежина на картон 10.26 kg
Волумен на картонот 0.086 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox