new

58.107.10 PANTHER PANTS S -

48 50 52 54 56 58
Лагер 159 319 515 457 300 159


Основни информации

Код 58.107.10-48
Модел PANTHER PANTS S
Опис "Еластични работнички панталони изработени од најлон, 140 g/m2, еластичен материјал во пределот на грбот и колената, еластична трака околу половината, продолжен појас на задната страна, два предни џебови, два задни џебови со преклоп, два повеќенаменски џебови на нозете, троструки штепови како зајакнување
Бренд TEKTON PRO
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.00 kg
Материјал Најлон
Дополнителна опрема YKK патент
Граматура 140 g/m2
Пол Машки
Бар код 8605040079515

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.068 x 0.4 x 0.35 m
Бруто тежина на картон 8.00 kg
Волумен на картонот 0.010 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620343110000

Поврзани производи

Promobox