57.062.10 PEPPER GLOVE - Платнена ракавица за рерна

Лагер
3.258
Пристигнување 15.000 18.04.24.


Основни информации

Код 57.062.10
Модел PEPPER GLOVE
Опис Ракавица за рерна, едната страна е штепувана со кука
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 100/20/1
Нето тежина 0.08 kg
Материјал Памук
Бар код 8605040026533
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.565 x 0.34 x 0.33 m
Бруто тежина на картон 8.14 kg
Волумен на картонот 0.063 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 630251000000
Promobox