52.007.10 POLARIS - Дуксер од поларно руно

S M L XL XXL 3XL
Лагер 0 360 489 855 375 153
Пристигнување 300
13.06.23.
800
13.06.23.
1.510
13.06.23.
1.010
13.06.23.
400
13.06.23.
100
13.06.23.


Основни информации

Код 52.007.10-S
Модел POLARIS
Опис Дуксер, висока јака, два предни џеба со патент, еластични ранфли на ракавите, еластични врвки со регулатори за затегнување на дното, околувратник зајакнет со лента Големини: S, M, L, XL, XXL, 3XL Состав: 100% полиестер Пакување: 10/1 Женски верзија: POLARIS LADY 52.008
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1/1
Нето тежина 0.57 kg
Материјал Полиестер
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025632568

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.393 x 0.4 x 0.43 m
Бруто тежина на картон 6.61 kg
Волумен на картонот 0.068 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox