52.008.10 POLARIS LADY - Женски дуксер од поларно руно

S M L XL XXL
Лагер 101 123 122 34 160
Пристигнување 120
01.11.24.
100
04.06.24.
200
01.11.24.
100
04.06.24.
200
01.11.24.
50
04.06.24.
200
01.11.24.
100
01.11.24.


Основни информации

Код 52.008.10-S
Модел POLARIS LADY
Опис Женски дуксер, благо струкирана, висока јака, два предни џеба со патент, еластични ранфли на ракавите, еластични врвки со регулатори за затегнување на дното, околувратник зајакнет со лента Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% полиестер Пакување: 10/1 Машка верзија: POLARIS 52.007
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.43 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025647746

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.58 x 0.36 x 0.25 m
Бруто тежина на картон 5.46 kg
Волумен на картонот 0.052 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230100000

Поврзани производи

Promobox