57.007.10 POLARIS VEST - Елек од поларно руно

S M L XL XXL
Лагер 56 164 230 356 155
Пристигнување 195
22.06.23.
390
22.06.23.
615
22.06.23.
600
22.06.23.
300
22.06.23.


Основни информации

Код 57.007.10-S
Модел POLARIS VEST
Опис Елек, висока јака, два предни џеба со патент и еден џеб на градите Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% полиестер Пакување: 15/1
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 15/1
Нето тежина 0.37 kg
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Бар код 8605025632360

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 15
Димензии на картон димензии 0.58 x 0.4 x 0.26 m
Бруто тежина на картон 7.02 kg
Волумен на картонот 0.060 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox