new
special deal

50.063.10 PREMIUM 180 - Памучна маица

S M L XL XXL 3XL
Лагер 2.078 7.479 16.364 16.459 7.218 451
Пристигнување 50
22.06.23.
300
22.06.23.
700
22.06.23.
800
22.06.23.


Основни информации

Код 50.063.10-S
Модел PREMIUM 180
Опис Маица, шиена од тубе, дупли штепови на рендерот, ракавите и на дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/10/1
Нето тежина 0.16 kg
Бар код 8605040048689

Печатете информации

Препорачан тип на печатење DTG (дигитално печатење), Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.51 x 0.36 x 0.19 m
Бруто тежина на картон 9.26 kg
Волумен на картонот 0.035 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610910000000

Поврзани производи

Promobox