57.025.10 PROTECT MEN - Softshell јакна со капуљача која се вади

S M L XL XXL 3XL
Лагер 515 1.533 3.024 3.519 1.780 242
Пристигнување 150
10.09.23.
900
10.09.23.
1.800
10.09.23.
1.600
10.09.23.
900
10.09.23.
150
10.09.23.


Основни информации

Код 57.025.10-S
Модел PROTECT MEN
Опис Јакна, висока јака, еластични врвки со регулатори за затегнување во капуљачата, чичак лента за прилагодување на ширината на дното на ракавите, два предни џеба со патент и еден џеб на градитеГолемини: S, M, L, XL, XXL, 3XL Материјали: 1. Лице - 96% полиестер, 4% еластин Второ мембрана - 8000 mm ленти/1000 g/m2/24h breathability трети Поставување на поларните - 100% полиестер Пакување: 10/1 Женски верзија: PROTECT WOMEN 57.026 Препорачано печатење: екран, decal, врска
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.75 kg
Пол Унисекс, Twin модел
Бар код 8605025661506

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.41 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 9.22 kg
Волумен на картонот 0.066 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620190000000
Promobox