57.026.10 PROTECT WOMEN - Женска softshell јакна со капуљача која се вади

S M L XL XXL
Лагер 223 420 321 179 202
Пристигнување 80
31.10.24.
160
31.10.24.
260
31.10.24.
60
31.10.24.


Основни информации

Код 57.026.10-S
Модел PROTECT WOMEN
Опис Женска јакна, благо струкирана, висока јака, еластични врвки со регулатори за затегнување во капуљачата, чичак лента за прилагодување на ширината на дното на ракавите, два предни џеба со патент и еден џеб на градите Големини: S, M, L, XL, XXL Материјали: 1. Лице - 96%полиестер, 4% еластин вториот мембрана - 8000 mm ленти/1000 g/m2/24 hbreathability 3. Ставете го поларна - 100% полиестер Пакување: 10/1 Менс верзија: PROTECT MEN 57.025 Препорачани печатење: слика, пресликување, вез
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.74 kg
Состав 1. Лице - 96% полиестер, 4% еластин 2. Mембрана - 8000 mm водонепропустливост / 1000 g / m2 / 24h парапропустливост 3. Постава поларна - 100% полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025661681

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.55 x 0.37 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 8.80 kg
Волумен на картонот 0.055 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620190000000
Promobox