50.022.10 RECORD - Спортска маица, со раглан ракави

S M L XL XXL
Лагер 110 165 193 1.188 624
Пристигнување 400
13.07.24.
2.000
13.07.24.
3.000
13.07.24.
800
13.07.24.
200
13.07.24.


Основни информации

Код 50.022.10-S
Модел RECORD
Опис Спортска маица, 130 g/m2, шиена од страна, јака од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција на впивање и брзо сушење Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% полиестер Женски верзија: RECORD LADY 50.023
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.12 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025653310

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.5 x 0.35 x 0.21 m
Бруто тежина на картон 6.68 kg
Волумен на картонот 0.037 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610990200000

Поврзани производи

Promobox