50.045.10 RECORD KIDS - Детска спортска маица со раглан ракави

04 06 08 10 12
Лагер 105 77 118 0 0
Пристигнување 100
15.12.24.
150
15.12.24.
250
15.12.24.
100
13.07.24.
400
15.12.24.
205
13.07.24.
600
15.12.24.


Основни информации

Код 50.045.10-04
Модел RECORD KIDS
Опис Детска спортска маица, шиена од страна, околувратник од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција за впивање и брзо сушење
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.07 kg
Материјал Полиестер
Тема Детски производ, Back to school
Пол Детски
Крој Класично
Бар код 8605040003947
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.36 x 0.3 x 0.22 m
Бруто тежина на картон 3.50 kg
Волумен на картонот 0.024 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610990200000

Поврзани производи

Promobox