57.002.10 REGATA - Ветровка

S M L XL XXL
Лагер 134 549 1.257 1.171 485
Пристигнување 250
10.06.23.
250
10.06.23.
500
10.06.23.
600
10.06.23.
600
10.06.23.


Основни информации

Код 57.002.10-S
Модел REGATA
Опис Ветровка, висока јака, капуљача со еластични врвки и регулатори за затегнување свиени во јаката, која е затворена со чичак лента, еластични ранфли на ракавите, два предни џеба со патент, врвки со регулатори за затегнување на дното, џеб торбичка сместена во десниот џеб
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.20 kg
Материјал Најлон
Перформанси Водоотпорно
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605025632094

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.575 x 0.405 x 0.255 m
Бруто тежина на картон 11.68 kg
Волумен на картонот 0.059 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620140100000
Promobox