special deal

57.031.10 RIVER - Ветровка

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 238 443 1.108 2.126 2.682 1.269 367


Основни информации

Код 57.031.10-XS
Модел RIVER
Опис Ветровка, висока јака, капуљача свиена во јаката која е затворена со чичак лента, два предни џеба, еластични ранфли на ракавите, врвки за прилагодување на дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.13 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Перформанси Ветроупорен
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605025681047
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.57 x 0.45 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 8.36 kg
Волумен на картонот 0.069 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620140100000
Promobox