special offer
CE Sertifikat

58.087.10 RIVERBOUND - Машки работни панталони Arch Fit

39.5 40 41 42 43 44 45 46 47.5 48.5
Лагер 0 3 10 31 41 29 20 2 0 0


Основни информации

Код 58.087.10-39.5
Модел RIVERBOUND
Опис Горен дел од влечката: лесно флексибилна EVA Внатрешност: анатомски прилагоден на стапалото за максимална поддршка - SKECHERS ARCH FIT Ѓон: против лизгање
Бренд SKECHERS
Боја Црна
Пакување 6/1
Нето тежина 0.00 kg
Пол Машки
Стандардна облека OB, ARCH FIT
Standard EN ISO 20347
Бар код 8605040090503

Печатете информации

Логистички информации

Парчиња по картон 1
Димензии на картон димензии 0 x 0 x 0 m
Бруто тежина на картон 0.00 kg
Волумен на картонот 0.000 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 640219000000
Promobox