3D поглед
Лого студио
Спецификација
Отпечаток
Поглед на залихи

37.759.10 S10 - Помошна батерија

Лагер
42


Основни информации

Код 37.759.10
Модел S10
Опис Помошна батерија за мобилни уреди со капацитет од 10.000mAh во поклон кутија
Бренд PIXO
Боја Црна
Димензија 13.9 x 6.7 x 1.5cm
Пакување 50/1
Нето тежина 0.24 kg
Капацитет 10.000 mAh
Материјал Пластика
Тип на производ Влез micro USB, Излез USB, Влез Type-C
Дополнителна опрема Поклон пакување
Бар код 8605040025710

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Дигитална
Препорачена димензија на печат 13.9 x 6.7cm

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.4 x 0.1 x 0.25 m
Бруто тежина на картон 12.74 kg
Волумен на картонот 0.010 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 850760009000

Поврзани производи

Promobox