57.041.41 SAFETY DUO - Сигурносен елек со две лица

S M L XL XXL 3XL
Лагер 18 211 171 17 0 70
Пристигнување 40
10.08.24.
100
10.08.24.
400
10.08.24.
700
10.08.24.
600
10.08.24.
100
10.08.24.


Основни информации

Код 57.041.41-S
Модел SAFETY DUO
Опис Елек, висока јака, задната страна на елекот е подолга од предната, прво лице:флуросцентно, со рефлектирни ленти и два џеба со патент, второ лице:штепувано, со рефлективни паспули и два џеба со патент
Бренд TEKTON PRO
Боја Неон жолтa
Пакување 20/1
Нето тежина 0.52 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Перформанси Ветроупорен
Пол Унисекс
Бар код 8605025697277

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.575 x 0.41 x 0.34 m
Бруто тежина на картон 11.48 kg
Волумен на картонот 0.080 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000
Promobox