Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

57.060.12 SALT GLOVE - Платнена ракавица за рерна

Лагер
17.078


Основни информации

Код 57.060.12
Модел SALT GLOVE
Опис Ракавица за рерна, едната страна штепувана со кука
Бренд EXPLODE
Боја Сива
Пакување 100/20/1
Нето тежина 0.07 kg
Материјал Полиестер
Бар код 8605040026458
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.575 x 0.35 x 0.33 m
Бруто тежина на картон 7.42 kg
Волумен на картонот 0.066 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 630253900000
Promobox