Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

57.059.12 SALT PAD - Платнен подметач за тенџере

Лагер
8.966


Основни информации

Код 57.059.12
Модел SALT PAD
Опис Подметач за тенџере, едната страна штепувана со кука
Бренд EXPLODE
Боја Сива
Димензија 18 x 18 cm
Пакување 100/20/1
Нето тежина 0.03 kg
Материјал Полиестер
Бар код 8605040026427
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.395 x 0.2 x 0.27 m
Бруто тежина на картон 3.48 kg
Волумен на картонот 0.021 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 630253900000
Promobox