CE Sertifikat

58.103.15 SG ANTICUT NT - Заштитни ракавици

XS S M L XL XXL
Лагер 0 0 0 0 0 0
Пристигнување 240
10.06.24.
600
10.06.24.
1.680
10.06.24.
2.400
10.06.24.
1.080
10.06.24.
600
10.06.24.


Основни информации

Код 58.103.15-XS
Модел SG ANTICUT NT
Опис Заштитни ракавици со слој од нитрил на дланките и прстите, намалување на отпорот ниво 3
Бренд TEKTON PRO
Боја Пепеласта
Пакување 120/10/1
Нето тежина 0.00 kg
Состав 100% најлон
Материјал Најлон
Standard EN 388
Бар код 8605040038406

Печатете информации

Логистички информации

Парчиња по картон 120
Димензии на картон димензии 0 x 0 x 0 m
Бруто тежина на картон 0.00 kg
Волумен на картонот 0.000 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 611610800000
Promobox