CE Sertifikat

58.102.15 SG ANTICUT PU - Заштитни ракавици

XS S M L XL XXL
Лагер 0 0 0 0 0 114
Пристигнување 240
15.11.24.
600
15.11.24.
2.040
15.11.24.
4.080
15.11.24.
5.040
15.11.24.
6.000
15.11.24.


Основни информации

Код 58.102.15-XS
Модел SG ANTICUT PU
Опис Заштитни ракавици со полиуретански слој на дланките и прстите, ниво на отпорност на сечењето 3
Боја Пепеласта
Пакување 120/10/1
Нето тежина 0.05 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Standard EN 388
Бар код 8605040051252

Печатете информации

Логистички информации

Парчиња по картон 120
Димензии на картон димензии 0.395 x 0.31 x 0.465 m
Бруто тежина на картон 6.66 kg
Волумен на картонот 0.057 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 611610800000
Promobox