3D поглед
Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

55.047.22 SHARP LSL MEN - Машка кошула со долги ракави

S
Лагер 55


Основни информации

Код 55.047.22-S
Модел SHARP LSL MEN
Опис Машка кошула, струкиран крој, седум копчиња напред, три копчиња на манжетните, резервно копче, сите копчиња се во боја на кошулата, лесна за пеглање и одржување
Бренд EXPLODE
Боја Светло сина
Пакување
Нето тежина 0.30 kg
Материјал Памук
Перформанси Лесно одржување
Пол Машки, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025682020

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.37 x 0.3 m
Бруто тежина на картон 7.40 kg
Волумен на картонот 0.062 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620520000000
Promobox