3D поглед
Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

57.010.55 SHOOTER - Елек

S M
Лагер 198 128


Основни информации

Код 57.010.55-S
Модел SHOOTER
Опис Елек со десет мултифункционални џебови, внатрешноста е поставена со полиестерска мрежа за подобра парапропустливост Големини: S, M, L, XL, XXL, 3XLСостав: 65% полиестер, 35% памукПакување: 25/1
Бренд EXPLODE
Боја Маслинеста
Пакување 25/1
Нето тежина 0.28 kg
Материјал Полиестер
Пол Машки
Крој Класично
Бар код 8605025649887

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.4 x 0.17 m
Бруто тежина на картон 8.98 kg
Волумен на картонот 0.041 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox