56.009.11 SPA 70 - Пешкир за туширање и капење, 500 gr

Лагер
582


Основни информации

Код 56.009.11
Модел SPA 70
Опис Пешккир, бордура за брендирање со ширина од 8см и кука од памучна лента во боја на пешкирот
Бренд EXPLODE
Боја Темно сива
Димензија 70 x 140cm
Пакување 20/5/1
Нето тежина 0.50 kg
Материјал Памук
Граматура 500 g/m2
Бар код 8605025643144

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.51 x 0.365 x 0.36 m
Бруто тежина на картон 11.38 kg
Волумен на картонот 0.067 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 630260000000

Поврзани производи

Promobox