58.002.10 SPIRIT WOMEN - Женски долен дел тренерки

S M L XL XXL
Лагер 149 191 209 107 88


Основни информации

Код 58.002.10-S
Модел SPIRIT WOMEN
Опис Женски долен ден тренерки, 260 г/м2, со еластичен појас со ластика и врвка во боја на тренерката, еластична ранфла во последните две џеба, два предни џеба Големини: S, M, L, XL, XXL Материјали: 80% памук, 20% полиестер Пакување: 20/1 Машки верзија: SPIRIT MEN 58.001
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување
Нето тежина 0.36 kg
Состав 80% памук, 20% полиестер
Материјал Памук
Пол Женски, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025669731

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.595 x 0.4 x 0.22 m
Бруто тежина на картон 8.46 kg
Волумен на картонот 0.052 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 611211000000

Поврзани производи

Promobox