58.007.10 SPORTY KIDS - Детски спортски шорцеви

04 06 08 10 12
Лагер 310 169 351 528 1.008
Пристигнување 300
30.05.24.


Основни информации

Код 58.007.10-04
Модел SPORTY KIDS
Опис Детски шорцеви, појас со ластика и врвка во боја на шорцот, ткаенина со функција за брзо впивање и брзо сушење
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/1
Нето тежина 0.08 kg
Материјал Полиестер
Тема Детски производ
Пол Детски
Крој Класично
Бар код 8605025689166
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.34 x 0.32 x 0.22 m
Бруто тежина на картон 4.32 kg
Волумен на картонот 0.024 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610343000000
Promobox