special deal

52.005.10 SPRING - Дуксер, кружен израз

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 873 2.968 6.839 8.579 8.606 3.525 1.156


Основни информации

Код 52.005.10-XS
Модел SPRING
Опис Дуксер, еластични ранфли околу вратот, на ракавите и на дното, околувратник зајакнет со лента, дополнителни штепови на околувратникот, ракавите, рамената и на дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 25/5/1
Нето тежина 0.36 kg
Материјал Памук
Дополнителна опрема Лесно отстранлива етикета
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605025673509

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.4 x 0.37 m
Бруто тежина на картон 10.72 kg
Волумен на картонот 0.089 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 611020910000

Поврзани производи

Promobox