54.004.10 SPRINT - Качкет 6 панели

Лагер
2.733
Пристигнување 10.000 10.07.23.


Основни информации

Код 54.004.10
Модел SPRINT
Опис Качкет, со шест панели, сендвич штитник, чичак тока. Материјал: Памук, лесен полиран Големина: 58 cm
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 200/50/1
Нето тежина 0.06 kg
Материјал Памук
Тип на производ 6 панели
Бар код 8605025614632

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач

Логистички информации

Парчиња по картон 200
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.46 x 0.37 m
Бруто тежина на картон 13.50 kg
Волумен на картонот 0.102 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 650500300000

Поврзани производи

Promobox