special offer
CE Sertifikat

58.080.10 SQUAD MYTON - Работни патики со низок дизајн со ESD функција 01 SRC

39.5 40 41 42 43 44 45 46 47.5 48.5
Лагер 11 38 37 77 149 130 60 45 23 10


Основни информации

Код 58.080.10-39.5
Модел SQUAD MYTON
Опис Горен дел: комбинација од синтетички материјали и текстилна мрежа Влошка: Skechers мемори пена Ѓон: против лизгање
Бренд SKECHERS
Боја Црна
Пакување 6/1
Нето тежина 0.90 kg
Пол Машки
Стандардна облека ESD, О1
Standard EN ISO 20347
Бар код 8605040049921

Печатете информации

Логистички информации

Парчиња по картон 6
Димензии на картон димензии 0.49 x 0.4 x 0.34 m
Бруто тежина на картон 6.26 kg
Волумен на картонот 0.067 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 640411000000
Promobox