3D поглед
Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

57.003.10 STARTER - Елек со две лица

S
Лагер 8


Основни информации

Код 57.003.10-S
Модел STARTER
Опис Елек, висока јака, надворешноста и патентот се во боја на предното лице, два предни џеба со патент, внатрешен сив полар за сите бои на предното лице, порабен со еластична полиестерска лента околу рамената и на дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 30/5/1
Нето тежина 0.28 kg
Материјал Најлон, Полиестер
Перформанси Водоотпорно
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605025632018

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 30
Димензии на картон димензии 0.57 x 0.4 x 0.35 m
Бруто тежина на картон 10.04 kg
Волумен на картонот 0.080 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox