57.073.10 STORM LADY - Женски елек

L XXL
Лагер 32 3


Основни информации

Код 57.073.10-L
Модел STORM LADY
Опис Женски елек со капуљача, штепуван со два предни џеба и џеб со патент на градите, скриен внатрешен патент на грбот за лесен пристап при печатење
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.51 kg
Материјал Полиестер
Пол Женски
Крој Струкирани
Бар код 8605040085172

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.58 x 0.38 x 0.29 m
Бруто тежина на картон 5.90 kg
Волумен на картонот 0.064 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox