37.620.10 STRADA - USB кабел за полнење 3 во 1

Лагер
322


Основни информации

Код 37.620.10
Модел STRADA
Боја Црна
Димензија 1m
Пакување 300/100/1
Нето тежина 0.02 kg
Материјал Гума
Тип на производ Излез Type-C, Влез micro USB
Бар код 8605040020708

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Тампон
Препорачена димензија на печат 1 x 0.5cm

Логистички информации

Парчиња по картон 300
Димензии на картон димензии 0.44 x 0.295 x 0.225 m
Бруто тежина на картон 7.38 kg
Волумен на картонот 0.029 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 854442900000

Поврзани производи

Promobox