special deal
Сублимација

50.056.90 SUBLI LADY - Женска маица предвидена за сублимација

S M L XL XXL
Лагер 0 149 348 580 270
Пристигнување 835
24.08.24.
837
24.08.24.
415
24.08.24.


Основни информации

Код 50.056.90-S
Модел SUBLI LADY
Опис Женска маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите, рендерот и дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента.Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% полиестер Машка верзија: SUBLI MEN 50.055.90 Верзии на децата: SUBLI KID 50.057.90
Бренд EXPLODE
Боја Бела
Пакување 100/10/1
Нето тежина 0.10 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Kolekcija SUBLI
Тема Сублимација
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605040023297
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.59 x 0.4 x 0.21 m
Бруто тежина на картон 11.56 kg
Волумен на картонот 0.050 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610990200000

Поврзани производи

Promobox