50.041.10 TEE - Спортска маица со кратки ракави

S M L XL XXL 3XL
Лагер 606 1.135 1.239 1.707 858 189


Основни информации

Код 50.041.10-S
Модел TEE
Опис Спортска маица, шиена од страна, околувратник од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција за впивање и брзо сушење, рефлективни детали на грбот
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.09 kg
Материјал Полиестер
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025697574

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.51 x 0.37 x 0.12 m
Бруто тежина на картон 5.01 kg
Волумен на картонот 0.023 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610990200000

Поврзани производи

Promobox